Kang Hoon má ďalší pripravovaný projekt, na ktorom bude pracovať po závere 'The Red Sleeve Cuff'. Pokračujte v čítaní pre ďalšie podrobnosti!

Nam Ji Hyun a Kang Hoon ako potenciálni partneri na obrazovke vo filme „Little Women“

Vychádzajúca hviezda a vykrádač scén K-drama Kang Hoon si získal pozornosť po tom, čo sa objavil v úspešnom romantickom seriáli MBC „The Red Sleeve Cuff“. Hoci jeho postava mala smutný koniec, otvorilo sa mu veľa dverí a teraz začína nová hviezda od začiatku roku 2022 dostávať nové projekty.

(Foto : Správy 1 KOREA)

Podľa overeného zdroja z médií 16. februára dostal Kang Hoon ponuku na účinkovanie v pripravovanej dráme TVN 'Little Women', ktorej šéfujú režisérka 'Vincenzo' Kim Hee Won a scenárista Jung Seo Kyung.

Kim Go Eun, Nam Ji Hyun(Foto: News1 | Instagram Nam Ji Hyun)
Kim Go Eun, Nam Ji Hyun

'Little Women' začali predstavovať svoje potenciálne obsadenie v druhej polovici roku 2021. Neskôr boli Kim Go Eun, Nam Ji Hyun, Park Ji Hu a Wi Ha Joon vybranými hviezdami, aby viedli drámu. Celý príbeh je o troch sestrách Oh In Ju, Oh In Kyung a Oh In Hye, ktoré sú chudobné, ale majú medzi sebou úzke puto. Ich život sa začne meniť, keď sa zapletú do obrovského incidentu proti najbohatšej rodine v Kórei.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:POTVRDENÉ! Hviezda „Bad and Crazy“ Wi Ha Joon sa pripojila ku Kim Go Eun v „Little Women“

Nam Ji Hyun(Foto: Oficiálny Instagram TVING)

Okrem zverejnených správ má Kang Hoon údajne hrať a nadviazať milostnú líniu s Nam Ji Hyun. „Little Women“ je jedným z mnohých projektov, v ktorých herec uvažuje o účinkovaní.

Kang Hoon, Lee Junho a Lee Se Young mali prvé virtuálne stretnutie fanúšikov

Prvý februárový týždeň je Kang Hoon potvrdený, že sa pripojí k Jeon Yeo Bin a Ahn Hyo Seop v kórejskej adaptácii slávneho taiwanského seriálu „Some Day or One Day“. Vďaka svojmu pozoruhodnému výkonu v TRSC je Kang Hoon tento rok ohromený potenciálnymi drámami.

Kang Hoon / The Red Sleeve Cuff(Foto: Instagram Kang Hoona)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Potvrdené: 'The Red Sleeve Cuff' herec Kang Hoon sa pripojil k Jeon Yeo Bin v novej dráme 'Some Day or One Day'

Na druhej strane, Kang Hoon spolu so svojimi hereckými hviezdami Lee Junho a Lee Se Young sa vlani 13. februára zúčastnili na svojom vôbec prvom virtuálnom stretnutí fanúšikov s taiwanskými fanúšikmi.

Lee Junho, Lee Se Young, Kang Hoon(Foto: piatok)
Lee Junho, Lee Se Young, Kang Hoon

V spolupráci s friDay, najväčšou streamovacou platformou na Taiwane, mali hlavné hviezdy úspešne šancu komunikovať so svojimi fanúšikmi. Historicko-romantická séria sa tiež umiestnila na prvom mieste v uvedenej platforme OTT dva mesiace po sebe, čo dokazuje obľúbenosť drámy v krajine.

Online stretnutie fanúšikov malo 30 000 účastníkov vrátane rôznych médií na Taiwane. Tieto tri hviezdy sa po vydarenej akcii dostali aj na titulky v krajine.

Navyše, ak Kang Hoon prijme ponuku pripojiť sa k obsadeniu 'Little Women', ide o jeho druhú drámu pre rok 2022. Hovorí sa, že romantická séria by sa mala vysielať v druhej polovici tohto roka.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Junho, Lee Se Young, Kang Hoon prilákali 30 000 fanúšikov na svoje prvé virtuálne stretnutie fanúšikov

Čo si myslíte o potenciálnom dramatickom tíme Kang Hoona a Nam Ji Hyuna vo filme Malé ženy? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.