Potom, čo sa herci podelili o svoje nezabudnuteľné zážitky vo filme 'The Red Sleeve Cuff', režisérka drámy Jung Ji In konečne hovorí o dráme ako celku a o tom, ako veľmi chce opäť spolupracovať s Lee Junho a Lee Se Young.

Režisér Jung Ji v rozhovore o horúcej reakcii divákov na 'The Red Sleeve Cuff'

Vo svojom exkluzívnom rozhovore pre médiá vyjadrila režisérka Jung Ji In, jedna z kreatívnych myslí stojacich za úspechom filmu MBC „The Red Sleeve Cuff“, svoje pocity po skončení drámy.

Režisérka začala poďakovaním všetkým hercom a štábu, s ktorými na projekte spolupracovala, a divákom, ktorí s nimi boli do poslednej epizódy. Dodala: 'Verím v silu pôvodného scenára a očakávam dobrú odozvu, pretože verím aj v energiu a schopnosti hercov a personálu pri práci.'Lee Junho a Lee Se Young / The Red Sleeve Cuff(Foto: MBC Oficiálny Instagram)
Lee Junho a Lee Se Young / The Red Sleeve Cuff

Získanie množstva dobrých odpovedí od takmer každého pripomenulo Jung Ji Inovi každého v teréne, ktorý sa trápil, no stále je veľmi hrdý na to, že sa s ním môže podeliť o veľkú spokojnosť.

Odliatok manžety s červeným rukávom(Foto: Instagram Lee Junha)

Hodnotenia pre ňu neboli až taký veľký problém, ale prijímanie väčšiny hovorov od divákov po odvysielaní 1. epizódy ju fascinovalo a vzrušovalo ju pracovať tvrdšie počas celého projektu. Cíti sa vo vytržení, keď vie, že drámu stále sledujú ľudia, aj keď sa už skončila.

The Struggles Režisér Jung Ji In skúsený vďaka drvivej podpore zo strany divákov

Lee Junho / The Red Sleeve Cuff Stills(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Ale aj keď dráma získala veľa ohlasov, bola v nej aj záťaž a tlak. Vysvetlila, prečo jej trvalo, kým urobila rozhovor pre médiá, podľa slov riaditeľky: „Keďže je to moja prvá s takou horúcou odpoveďou, som šťastná, ale stále som zmätená, pretože nepoznám tento druh pozornosti, ktorý sa mi dostáva. verejnosť.' Pokračovala: „Nevedela som, že sa mi to bude tak páčiť, a myslím, že som mala pracovať tvrdšie, keby som vedela, že sa to stane. Nie som si istý, že sériu hneď zhodnotím, ale keď ju uvidím, urobím všetko pre to, aby som sa zlepšil.“

Obsadenie „The Red Sleeve Cuff“.(Foto: Instagram Oh Dae Hwana)

Priznala sa tiež, že to bol jej prvý rozhovor a bola nervózna a nebola si istá, čo má odpovedať hneď po každej otázke, ktorá jej bola položená.

Režisér Jung Ji In spomenul, že nákup projektu trvalo dlho. Dospelo to k bodu, že dokonca aj štáb a ďalší herci boli frustrovaní, že séria sa už nemusí konať. Aj samotná režisérka už bola na pokraji toho, že sa projektu vzdá, našťastie sa dráma dočkala a napokon sa dostala do produkcie. V tom čase už boli súčasťou pôvodného obsadenia herci Lee Deok Hwa, Jang Hye Jin, Oh Dae Hwan a Bae Je Ki.

Lee Deok Hwa / The Red Sleeve Cuff(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Jung Ji In tiež ocenil spisovateľa drámy Jung Hae Ri, ktorý urobil také majstrovské dielo pri písaní scenára. Režisér bol vďačný, že mohol spolupracovať s Hae Ri, ktorá si vždy vypočula jej pripomienky a návrhy. Spomenula, že mala skvelú tímovú prácu s Jung Hae Ri.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Tu je dôvod, prečo Kang Hoon plakal po tom, čo sa dozvedel komentár režiséra „The Red Sleeve Cuff“ o svojom herectve

Jung Ji In Teším sa na opätovné stretnutie s Lee Junho a Lee Se Youngom v dráme

Režisér Jung Ji In si tiež uvedomuje vysoký dopyt verejnosti po tom, aby sa Lee Junho a Lee Se Young opäť dostali do drámy, ale v modernej dobe. Povedala, že „The Red Sleeve Cuff“ bola dokončená ako originál. Počul som, že s drámou je spojený vedľajší príbeh, ale o modernej verzii som ešte neuvažoval. Teším sa, že sa postupom času objavia rozvinutejšie formy príbehov. Ale v súčasnosti si myslím, že o 'The Red Sleeve Cuff' od Lee Junha a Lee Se Younga sa bude hovoriť ešte dlho, pretože pri zobrazovaní svojich postáv odviedli naozaj dobrú prácu.

The Red Sleeve Cuff Episode 17 / Lee Junho a Lee Se Young(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Jung Ji In považoval za osud, že sa mohol stretnúť a pracovať s Lee Junho a Lee Se mladými v dráme. Priznala sa, že s párom na obrazovke mala skvelú chémiu. Režisérku zaujíma, kedy bude jej dobrý vzťah s Junhom ​​a Se Youngom pokračovať aj v budúcnosti.

The Red Sleeve Cuff - Lee Junho a Lee Se Young(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Tiež je úprimná, že niekedy nedokázala rozpoznať dve hviezdy bez ich historických kostýmov a make-upu a nevedela si predstaviť, ako by vyzerali, keď robia moderné drámy. Predtým, ako Jung Ji In ukončila rozhovor, vyjadrila svoju túžbu v budúcnosti opäť spolupracovať s Lee Junho a Lee Se Young a už sa teší, že ich oboch opäť uvidí.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Trendy #'RedSleeveCuff' ako Lee Junho a Lee Se Young chcú opäť pracovať v novej dráme + hlavné hviezdy vzrušujú mnohých spoilermi

V akom žánri modernej drámy by ste chceli opäť vidieť Lee Junho a Lee Se Younga? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.