Po oficiálnom odchode z armády sa kórejská superstar Lee Jong Suk začala vracať k svojej práci. V skutočnosti je to najnovší model krytu pre Esquire Korea!

Lee Jong Suk(Foto: A-Man Project)

15. januára Lee Jong Suk otriasol fanúšikmi po tom, čo na svoj oficiálny instagramový účet nahral dve fotografie, na ktorých pózuje pre slávny časopis a vychvaľuje svoj éterický vzhľad, ktorý nám všetkým chýbal!

31-ročný herec opäť predviedol na stránkach magazínu Esquire svoj temperamentný a charizmatický pohľad. Tentoraz premietol iný obraz. Publikácia viac zdôrazňovala to, čo je nové na hercovi, ktorý má dlhé vlasy a srší sebavedomím, oblečený v čiernom obleku a kravate, v našich očiach vyzerá úžasne.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jongsuk Lee (@jongsuk0206)

Premena Lee Jong Suka vzrušuje jeho fanúšikov, pretože konečne uvidia viac obsahu od svojho milovaného herca. A áno, dlhé čakanie sa konečne skončilo. Toto je len jeden z mnohých ďalších projektov, ktoré ho čakajú.

Pred zverejnením fotografií Lee Jong Suka Esquire Korea tiež oznámila, že sa s hercom stretnú na rozhovor, a preto zverejnili na svojom oficiálnom Instagram a Twitter vlákno, v ktorom môžu mať fanúšikovia z celého sveta príležitosť trochu sa porozprávať so superhviezdou.

Prečítajte si tiež: Lee Jong Suk prepustený z armády + na začiatok roku 2021 so vzrušujúcimi projektmi

Fanúšikovia jednoducho museli položiť akékoľvek otázky, na ktoré chcú odpovedať Lee Jong Suk, prostredníctvom sekcie komentárov k príspevku Esquire. Pre fanúšikov je raz za život príležitosť, aby si ich všimol ich idol.

Teraz, keď je obálka zverejnená, je možné, že aj časť rozhovoru bude čoskoro odhalená! Tak si na to radšej dávajte pozor!

Lee Jong Suk sa tiež podelil s časopisom o niekoľko fotografií zo zákulisia svojich obrázkov prostredníctvom svojho účtu na Instagrame. Tieto overaly sú ukážkou toho, čo pripravuje pre svojich fanúšikov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jongsuk Lee (@jongsuk0206)

Medzitým Lee Jong Suk v poslednej dobe tiež dostáva nové ponuky, ale zatiaľ nebolo potvrdené, aký je ďalší projekt, na ktorom bude pracovať. Zatiaľ si počkajme na jeho comeback na malej obrazovke. Stavíme sa, že aj vy čakáte na jeho novú drámu, pretože áno, my všetci!

Prečítajte si tiež:Beží im to v krvi: Týchto 5 hercov dostalo vizuál od svojich otcov

Čo môžete povedať o premene Lee Jong Suka? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins