Park Na Rae, Boom a Nucksal boli pozitívne testované na COVID-19. Tu je to, čo sa stane s 'Úžasnou sobotou' tento týždeň.

„Úžasná sobota“ Cast Park Na Rae, Boom, Nucksal s diagnózou COVID-19

Komici Park Na Rae, Boom a Nucksal z „Úžasnej soboty“ boli diagnostikovaní s COVID-19 po diagnóze Kim Dong Hyun, SHINee Key a Hanhae.

2. marca agentúra Park Na Rae, JDB Entertainment, oznámila, že komička zrušila celý svoj program na tento týždeň po tom, čo jej diagnostikovali COVID-19.

Park Na Rae(Foto: Oficiálny Instagram Park Na Rae)

Podľa agentúry sa zabávač preventívne podrobil testovaniu PCR, ktoré bolo ráno 2. marca pozitívne.

Park Na Rae(Foto: Správy 1 Kórea) Park Na Rae

V súčasnosti je Park Na Rae samoizolačný v súlade s usmerneniami vládnych zdravotníckych úradov.

Nemá žiadne konkrétne príznaky, pretože predtým dostala tri dávky vakcíny proti COVID-19.

(Foto: tvN)
Boom, Shin Dong Yup, Park Na Rae, Nucksal, Girl's Day Hyeri, ďalšie

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Čo sa stane s programom rozmanitosti Jeon So Min? „Šiesty zmysel 3“ odkladá premiéru

Po oznámení Park Na Rae Boomova agentúra Bliss Entertainment tiež oznámila, že herec mal pozitívny test po tom, čo sa podrobil testu PCR.

Zástupca 'Amazing Saturday' neskôr potvrdil, že Nucksal, člen obsadenia, mal v ten deň tiež pozitívny test na vírus. Kim Dong Hyun bol pozitívne testovaný 28. februára, zatiaľ čo Hanhae a SHINee Key boli pozitívne testované 1. marca.

Kľúč SHINee(Foto: SM Entertainment) SHINee Key Úžasná sobota(Foto: AOMG)

„Kim Dong Hyun, Park Na Rae, Nucksal, Hanhae, SHINee Key a Boom boli všetky testované na vírus pozitívne,“ uviedla produkčná jednotka „Úžasná sobota“.

Vďaka tomu nebude tento týždeň naplánované žiadne natáčanie na „Úžasnú sobotu“. Všetkým hercom prajeme skoré uzdravenie!

„Úžasná sobota“ odkladá nakrúcanie

Keďže polovica členov hereckého obsadenia bola pozitívne testovaná na koronavírus, 'Úžasná sobota' sa rozhodla odložiť tento týždeň nakrúcanie!

Kim Dong Hyun, Hanhae, SHINee Key, Boom, Park Na Rae a Nucksal boli všetci diagnostikovaní s COVID-19 napriek tomu, že boli zaočkovaní.

ČÍTAJ VIAC: Je Jeon So Min stále členom obsadenia filmu The Sixth Sense 3? Tu je dôvod, prečo sa umelec neobjavil na natáčaní

(Foto: Hyeriho Instagram)

Člen obsadenia filmu 'Amazing Saturday' Moon Se Yoon bol vo februári pozitívne testovaný, čo spôsobilo, že všetci herci boli testovaní. Našťastie sa nevyskytli žiadne ďalšie infekcie.

Avšak prepuknutie COVID-19 začiatkom marca zasiahlo členov hereckého obsadenia.

Z tohto dôvodu sa produkčná jednotka varieté rozhodla tento týždeň odložiť nakrúcanie. Program vysielania relácie nebude ovplyvnený.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Shin Hye Sun zastaví natáčanie nového filmu s Lee Jun Youngom, tu je dôvod

„Úžasná sobota“ je navyše hudobná zábavná šou, kde celebrity a hostia hádajú texty piesní s teplým jedlom z celej Južnej Kórey.

'Úžasná sobota' sa vysiela každú sobotu na tvN o 19:40. KST. Je tiež k dispozícii pre celosvetové streamovanie s anglickými titulkami na Viu.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO:Hviezda filmu „Láska a vodítka“ Lee Jun Young má pozitívny test na COVID-19

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.